birdofparadise
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??? Empty ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???

Δημοσίευση  zwzoulia Τετ Φεβ 20, 2008 9:57 am

Είμαι εδώ και 10 μήνες στην εταιρεία που δουλεύω και από τις πρώτες ημέρες εμφανίστηκε μπροστά μου (!!!!) - επί 8 μήνες κοιταζόμασταν έντονα. Λόγω της καλής του θέσης ποτέ δεν φανταζόμουν κάτι παραπάνω όπου ένα βράδυ και μετά από εταιρική έξοδο επιδιώκει να συνεχίσουμε την έξοδο μόνοι και εκεί μετά από ένα υπέροχο δίωρο με φίλησε. Και έμεινε εκεί - έχει περάσει ένας μήνας με πειράγματα και κάποια μηνύματα αλλα καμία νίξη για κάτι παραπάνω. Μου έχει δέσει τα χέρια γιατί λόγω της θέσης του και παρότι δυναμική δεν μπορώ να κάνω κάτι.......Τι με συμβουλεύεται?????

zwzoulia

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??? Empty Απ: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???

Δημοσίευση  irma Πεμ Φεβ 21, 2008 5:09 pm

zwzoulia έγραψε:Είμαι εδώ και 10 μήνες στην εταιρεία που δουλεύω και από τις πρώτες ημέρες εμφανίστηκε μπροστά μου (!!!!) - επί 8 μήνες κοιταζόμασταν έντονα. Λόγω της καλής του θέσης ποτέ δεν φανταζόμουν κάτι παραπάνω όπου ένα βράδυ και μετά από εταιρική έξοδο επιδιώκει να συνεχίσουμε την έξοδο μόνοι και εκεί μετά από ένα υπέροχο δίωρο με φίλησε. Και έμεινε εκεί - έχει περάσει ένας μήνας με πειράγματα και κάποια μηνύματα αλλα καμία νίξη για κάτι παραπάνω. Μου έχει δέσει τα χέρια γιατί λόγω της θέσης του και παρότι δυναμική δεν μπορώ να κάνω κάτι.......Τι με συμβουλεύεται?????


οταν λες λογω καλης θέσης?ειναι διευθυντης σου?
κ επειδή εχει καλή θέση δε φανταζόσουν κάτι παραπάνω?
μην ακουω τέτοια γλύκα...
οτι θέση κ να εχει μπορεις να το συζητήσεις διακριτικά μαζί του..η με κάποιο μην να μπεις στο ψητο...
irma
irma
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??? Empty Απ: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???

Δημοσίευση  zwzoulia Δευ Φεβ 25, 2008 9:44 am

Kathe fora pou prospathw na kanw kinisi me kovei diakritika...Eimai sto tsak na tou pw na vgoume i otidipote..Me tsigklaei apistefta kai omws stin krisimi stigmi tin kanei...An den einai logw tis thesis tou tote exei kapoia alli i stin teliki den endiaferetai arketa..Mou eipan na arxisw na ton ftinw..isws antidrasei alla den eimai etsi san anthrwpos me enoxlei na min antidraw! Embarassed

zwzoulia

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??? Empty Απ: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???

Δημοσίευση  irma Δευ Φεβ 25, 2008 12:36 pm

αν είναι φτύστον κ οταν σε ξανατσιγκλίσει κοψ'το εσυ...

για να δούμε τι θα κάνει μετά ο κύριος
irma
irma
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης